ממליצים

מירה ומאיר

"אהבנו את המקצוענות, הידע במכלול תחומים, הזמינות, הסבלנות ונועם ההליכות (וזה על קצה המזלג). שמעת אותנו בשיחות המקדימות ועיצבת לנו בית כפי שחלמנו. כמו כן נתת לנו שקט נפשי בהתמודדות מול הקבלן המבצע ושאר בעלי המקצוע.

המלצנו לכל מי שעומד לשפץ לדבר איתך לפני כל בעל מקצוע אחר (לדעתי שניים או שלושה ממכרינו שכרו את שירותיך). כמובן שנמשיך להמליץ בכל הזדמנות."

אירית וזאב

"נתת לנו תחושת תמיכה, תוך שיתוף והבנה. הפגנת מקצועיות לעילא ולעילא. ניצלת באופן מקסימלי דירה לא גדולה, תוך מתן תחושה של מרחב, עם חלוקה נפלאה של האזורים הציבוריים – גם יעילה וגם יפהפיה. בוודאי ובוודאי שנמליץ למכרינו על שירותייך."

שרי "אמא אדמה"

זיוה, לעולם לא נשכח אותך, את בעצם כמו דולה בלידה, מלווה אנשים בלידת הבית והעסק. היית איתנו כשרצינו לשפץ, לשנות, להגדיל ולשפר. כל החוויה המשותפת של להיות מעורב ביצירה ועיצוב הבית או העסק שלך כל כך מחברים למקום ונותנים משמעות.

בזכותך זיוה, המעצבת היצירתית (וההוצאה הכי כדאית בשיפוצים), ההנאה לא מסתיימת בגמר השיפוצים, אלא מתמשכת לאורך שנים, כי כיף לגור ולחיות במקום שכל בוקר או ערב אתה בא אליו והלב שלך מתרחב מחדש. ואנחנו גם מקבלים כל הזמן פידבקים מתפעלים.

תודה זיוה,

אני מאחלת להרבה אנשים נוספים ליהנות ממך.

חיבוק גדול.

רותי

"המון תודה על הכול. את מעצבת נהדרת ובן אדם מקסים. תמיד קשובה וסבלנית. היה כיף לעשות איתך את המסע הזה לבניית בית חדש, יפה ונעים. נתת לי עצות טובות ותמיד השארת לי מקום להיות נאמנה לטעמי האישי. כמובן רוצה לשמור על קשר."

בתיה

"שמחנו מאד לעבוד איתך. ראינו שיש לך השכלה רחבה וניסיון רב בתחום העיצוב, שבאו לידי ביטוי ביכולת העבודה מול היזם והקבלן, יכולת עיצובית גבוהה והבנה מסחרית. היית גמישה, יצירתית ומקורית במסגרת האמצעים הקיימים. הדירה מעוצבת יפה ויעידו על כך כל המבקרים שבאים אלינו וכבר בכניסה אני שומעת "וואו".

התרשמנו גם מאישיותך הנעימה, שליוותה אותנו במשך כל התקופה (שהייתה ארוכה במיוחד) עד לכניסה לדירה ואפילו אחר כך. אנו ממליצים עליך לכולם.

תודה זיוה ואת מוזמנת אלינו תמיד."